ODP MEMBER LOGIN ABOUT US CALENDAR CONTACT US ADP FACEBOOK TOP SOCCER FACEBOOK AYS FACEBOOK AYS TWITTER PLAYERS / PROGRAMS ADP / ODP TOURNAMENTS / LEAGUES COACHES / REFEREES ADMINISTRATORS / RESOURCES

AFL Upcoming Weekly Games
Date Location Location Visitor Home
Fri 11/22/2019 07:00 PM SRCUAF -> SRC (UAF)-Court 2
Eclipse 08B
Eclipse 08B-2
Fri 11/22/2019 08:00 PM SRCUAF -> SRC (UAF)-Court 2
Eclipse 06G B
Eclipse 06G A
Sat 11/23/2019 09:00 AM Rec C 2 -> Arctic Rec Center- Court 2
2011 Boys
SSAAK CSC Hurricanes 10/11B
Sat 11/23/2019 09:00 AM Rec C 1 -> Arctic Rec Center- Court 1
CISC 2010B
Arsenal 10/11 Boys
Sat 11/23/2019 10:00 AM Rec C 1 -> Arctic Rec Center- Court 1
Arsenal 09 Boys
AK Rush Premier 09'B, Arctic Fox
Sat 11/23/2019 10:00 AM Rec C 2 -> Arctic Rec Center- Court 2
CISC 2011G
SSAAK CSC Earthquake 09/10G
Sat 11/23/2019 10:00 AM SRCUAF -> SRC (UAF)-Court 2
Eclipse 08B-2
Eclipse 08B
Sat 11/23/2019 10:00 AM Mears MS -> Mears MS
SSAAK CSC Wolfpack 04/05B
Arsenal Black 04B
Sat 11/23/2019 11:00 AM Rec C 1 -> Arctic Rec Center- Court 1
CSC Cyclones 09B
AK Rush Premier 09'B, Lynx
Sat 11/23/2019 11:00 AM Mears MS -> Mears MS
VR 07B (AFL) (WYSA)
Arsenal 07B Red
Sat 11/23/2019 11:00 AM SRCUAF -> SRC (UAF)-Court 2
Eclipse 05G
Eclipse 06G B
Sat 11/23/2019 11:00 AM Rec C 2 -> Arctic Rec Center- Court 2
Arsenal 10/11G
SSAAK CSC Aftershock 10/11G
Sat 11/23/2019 12:00 PM Rec C 2 -> Arctic Rec Center- Court 2
VR 08B (AFL) (WYSA)
Defenders FC 08/09B
Sat 11/23/2019 12:00 PM Mears MS -> Mears MS
Arsenal 05B
AK Rush 04B Premier
Sat 11/23/2019 12:00 PM Rec C 1 -> Arctic Rec Center- Court 1
Cook Inlet S.C 09G Blue
Rush Premier 08G Bobcats
Sat 11/23/2019 12:00 PM SRCUAF -> SRC (UAF)-Court 2
Eclipse 08B
Eclipse 08B-2
Sat 11/23/2019 01:00 PM Mears MS -> Mears MS
SSAAK CSC Blizzard 07/08G Blue
Rush Premier 07 Girls
Sat 11/23/2019 01:45 PM Romig MS -> Romig MS
VR 06B (AFL) (WYSA)
Arsenal 06B
Sat 11/23/2019 02:00 PM Mears MS -> Mears MS
SSAAK CSC Blizzard 07/08G Yellow
TSUNAMI 06G
Sat 11/23/2019 02:45 PM Romig MS -> Romig MS
Arsenal 08G
VR 08G (AFL) (WYSA)
Sat 11/23/2019 03:00 PM Mears MS -> Mears MS
CSC Typhoons 07B
Rush Premier 07 Boys
Sat 11/23/2019 03:45 PM Romig MS -> Romig MS
CISC Bayern 08B
Arsenal 08B Red
Sat 11/23/2019 04:00 PM Mears MS -> Mears MS
CSC Grizzlies 07B
KPSC Cyklones 07B
Sat 11/23/2019 04:45 PM Romig MS -> Romig MS
Defenders FC 08/09B
Arsenal 08B Black
Sat 11/23/2019 05:45 PM Romig MS -> Romig MS
SSAAK CSC 05G
06G Rush Premier Cobalt
Sun 11/24/2019 09:00 AM Bart 1 -> Bartlett- Court 1
CISC 09/08B Sounders
Defenders FC 08/09B
Sun 11/24/2019 09:00 AM Bart 2 -> Bartlett-Court 2
KPSC Cyklones 07B
Arsenal Black 07B
Sun 11/24/2019 10:00 AM Bart 1 -> Bartlett- Court 1
Arsenal 04/05G
Rush Premiere 05 G
Sun 11/24/2019 10:00 AM Bart 2 -> Bartlett-Court 2
Arsenal 07B Red
Cook Inlet S.C. 07B Blue
Sun 11/24/2019 11:00 AM Bart 2 -> Bartlett-Court 2
AK Rush 04B Premier
AK Rush HS Boys
Sun 11/24/2019 11:00 AM Bart 1 -> Bartlett- Court 1
Arsenal Red 04B
Arsenal 05B
Sun 11/24/2019 12:00 PM Bart 1 -> Bartlett- Court 1
Arsenal Black 04B
Arsenal 02/01B
Sun 11/24/2019 12:00 PM Bart 2 -> Bartlett-Court 2
Cook Inlet S.C. 07G White
SSAAK CSC Blizzard 07/08G Blue
Sun 11/24/2019 01:00 PM Bart 2 -> Bartlett-Court 2
KPSC Cyklones 07B
Cook Inlet S.C. 07G Navy
Sun 11/24/2019 01:00 PM Bart 1 -> Bartlett- Court 1
Defenders FC 08/09B
CISC 08/09B Timbers
Sun 11/24/2019 02:00 PM Bart 1 -> Bartlett- Court 1
VR 06B (AFL) (WYSA)
AK Rush Premier 06B
Sun 11/24/2019 02:00 PM Bart 2 -> Bartlett-Court 2
Cook Inlet S.C. 04/05G
SSAAK CSC 05G
Sun 11/24/2019 03:00 PM Bart 2 -> Bartlett-Court 2
CSC Eagles 06B
CISC 06B Red
Sun 11/24/2019 03:00 PM Bart 1 -> Bartlett- Court 1
06G Rush Premier Cobalt
Arsenal 06B
Sun 11/24/2019 04:00 PM Bart 2 -> Bartlett-Court 2
Rush Premier 07 Boys
Cook Inlet S.C. 07G Royal
Sun 11/24/2019 04:00 PM Bart 1 -> Bartlett- Court 1
06G Rush Premier Royal
CISC 06B Navy
Sat 12/07/2019 09:00 AM Rec C 2 -> Arctic Rec Center- Court 2
Cook Inlet S.C. 07B White
Arsenal 07B Red
Sat 12/07/2019 10:00 AM Rec C 2 -> Arctic Rec Center- Court 2
VR 07B (AFL) (WYSA)
Arsenal Black 07B
Sat 12/07/2019 10:00 AM Clark MS -> Clark MS
Cook Inlet S.C. 09G White
CISC 2010G
Sat 12/07/2019 11:00 AM Clark MS -> Clark MS
Cook Inlet S.C 09G Blue
VR 08G (AFL) (WYSA)
Sat 12/07/2019 11:00 AM Rec C 2 -> Arctic Rec Center- Court 2
CSC Cyclones 09B
Arsenal 09 Boys
Sat 12/07/2019 12:00 PM Clark MS -> Clark MS
TSUNAMI 06G
Arsenal 07G
Sat 12/07/2019 12:00 PM Rec C 2 -> Arctic Rec Center- Court 2
CSC Eagles 06B
AK Rush Premier 06B
Sat 12/07/2019 01:00 PM Clark MS -> Clark MS
Rush Premier 08G Bobcats
Rush Premier 08G Snow Leopards
Sat 12/07/2019 01:00 PM Rec C 2 -> Arctic Rec Center- Court 2
06G Rush Premier Cobalt
06G Rush Premier Royal
Sat 12/07/2019 02:00 PM Clark MS -> Clark MS
CISC 09B Union
AK Rush Premier 09'B, Lynx
Sat 12/07/2019 03:00 PM Clark MS -> Clark MS
SSAAK CSC Aftershock 10/11G
CISC 2011G
Sat 12/07/2019 04:00 PM Clark MS -> Clark MS
SSAAK CSC Hurricanes 10/11B
CISC 2010B
Sat 12/07/2019 04:00 PM Mears MS -> Mears MS
CISC 06B Navy
CISC 06B Red
Sun 12/08/2019 10:00 AM Bart 2 -> Bartlett-Court 2
Rush Premier 07 Girls
Cook Inlet S.C. 07G White
Sun 12/08/2019 11:00 AM Bart 2 -> Bartlett-Court 2
SSAAK CSC Wolfpack 04/05B
Arsenal Red 04B
Sun 12/08/2019 12:00 PM Bart 1 -> Bartlett- Court 1
CISC 08/09B Timbers
Arsenal 08B Black
Sun 12/08/2019 12:00 PM Bart 2 -> Bartlett-Court 2
Rush Premier 07 Boys
Cook Inlet S.C. 07G Navy
Sun 12/08/2019 01:00 PM Bart 1 -> Bartlett- Court 1
Arsenal Black 04B
CISC Velocity 04B
Sun 12/08/2019 01:00 PM Bart 2 -> Bartlett-Court 2
Cook Inlet S.C. 07G Royal
CSC Grizzlies 07B

Eclipse 08B-2

Eclipse 08B

Eclipse 06G A

Eclipse 06G B

Arsenal 10/11 Boys

CISC 2010B

SSAAK CSC Hurricanes 10/11B

2011 Boys

Arsenal Black 04B

SSAAK CSC Wolfpack 04/05B

SSAAK CSC Earthquake 09/10G

CISC 2011G

AK Rush Premier 09'B, Arctic Fox

Arsenal 09 Boys

SSAAK CSC Aftershock 10/11G

Arsenal 10/11G

Eclipse 05G

Arsenal 07B Red

VR 07B (AFL) (WYSA)

AK Rush Premier 09'B, Lynx

CSC Cyclones 09B

Rush Premier 08G Bobcats

Cook Inlet S.C 09G Blue

AK Rush 04B Premier

Arsenal 05B

Defenders FC 08/09B

VR 08B (AFL) (WYSA)

Rush Premier 07 Girls

SSAAK CSC Blizzard 07/08G Blue

Arsenal 06B

VR 06B (AFL) (WYSA)

TSUNAMI 06G

SSAAK CSC Blizzard 07/08G Yellow

VR 08G (AFL) (WYSA)

Arsenal 08G

Rush Premier 07 Boys

CSC Typhoons 07B

Arsenal 08B Red

CISC Bayern 08B

KPSC Cyklones 07B

CSC Grizzlies 07B

Arsenal 08B Black

06G Rush Premier Cobalt

SSAAK CSC 05G

Arsenal Black 07B

CISC 09/08B Sounders

Rush Premiere 05 G

Arsenal 04/05G

Cook Inlet S.C. 07B Blue

Arsenal Red 04B

AK Rush HS Boys

Cook Inlet S.C. 07G White

Arsenal 02/01B

CISC 08/09B Timbers

Cook Inlet S.C. 07G Navy

Cook Inlet S.C. 04/05G

AK Rush Premier 06B

CISC 06B Red

CSC Eagles 06B

CISC 06B Navy

06G Rush Premier Royal

Cook Inlet S.C. 07G Royal

Cook Inlet S.C. 07B White

CISC 2010G

Cook Inlet S.C. 09G White

Arsenal 07G

Rush Premier 08G Snow Leopards

CISC 09B Union

CISC Velocity 04B

-> SRC (UAF)-Court 2

1910 Tanana Loop East
Fairbanks, AK 99775
View in Google Maps

-> Arctic Rec Center- Court 1

4855 Arctic Blvd
Anchorage, AK 99503
View in Google Maps

-> Arctic Rec Center- Court 2

4855 Arctic Blvd
Anchorage, AK 99503
View in Google Maps

-> Mears MS

2700 W 100th Ave
Anchorage, AK 99515
View in Google Maps

-> Romig MS

2500 Minnesota Dr
Anchorage, AK 99503
View in Google Maps

-> Bartlett-Court 2

1101 Golden Bear Dr,
Anchorage, AK 99504
View in Google Maps

-> Bartlett- Court 1

1101 Golden Bear Dr
Anchorage, AK 99504
View in Google Maps

-> Clark MS

150 Bragaw St,
Anchorage, AK 99508
View in Google Maps